منو اصلی
همایش ها
 

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5746
 بازدید امروز : 104
 کل بازدید : 454568
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.7031
اهداف و ماموریتها
اخبار و اطلاعیه ها
اقدامات بهداشتی ضروری جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی در زمان وقوع سیل و پس از آن
در مناطق درگير سيل، به دليل آلودگي آب )ناشي از ايراد در فرايند تصفيه كامل آب آشاميدني و كلرزني آن( و مواد غذائي )به دليل قطع برق و شرايط نگهداري و انبار مواد غذائي خصوصاً مواد لبني و پروتئيني( احتمال بيماريهاي عفوني منتقله از آب و غذا افزايش مي يابد و امكان شيوع وبا و اسهال خوني در برخي مناطق وجود دارد .
 ١٠:١٠ - 1398/02/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
راهنمای مدیریت مهندسی بهداشت انتشار مواد رادیواکتیو
هدف از تدوين اين راهنما ايجاد زمينه و توسعه نقشه راه برای شناسايي، ارزيابي و تسهيل مديريت مهندسي بهداشت انتشار مواد راديواکتيو طبيعي در شرکت‌ها/ واحدها/ تاسيسات اکتشاف، استخراج و توليد نفت خام و گاز طبيعي ميباشد.
 ٠٩:١٠ - 1397/12/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
به روز رسانی حد مجاز استاندارهای خروجی از کارخانجات و کارگاههای صنعتی مصوب 27/6/1397
هیئت وزیران در جلسه 1397/06/21 به پیشنهاد شماره 49101-1 مورخ 1396/12/13 سازمان حفاظت محیط زیست به استناد تبصره 3 ماده 12 قانون هوای پاک-مصوب 1396- تصویب کرد...
 ١٣:٠٩ - 1397/08/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
آرشیو
  بهداشت  
 

يكي از مهمترين اهداف صنايع بزرگ، توليد بيشتر و با کيفيت در سايه توجه به مسائل بهداشت، ايمني و محيط زيست، داشتن نيروي كاري سالم، محفوظ از بيماريها و حوادث شغلي و محيطي عاري از آلاينده‌ها مي‌باشد.

در شرکت ملی صنایع پتروشیمی توجه به بهداشت، ایمنی و محیط زیست جزو مسئولیتهای عمومی این شرکت بوده و با توجه به ماموریت سازمانی، توسعه برای زندگی بهتر را آرمان خود قرار داده و در این راستا درصدد است تا با ایجاد محیطی امن و عاری از آلودگی، تمامی حوادث و اثرات سوء بر افراد، محیط زیست و تاسیسات را حذف و با بهبود فرآیندها، تولید محصولات با کیفیت عالی را تضمین ­نماید.

ادامه... 

 
  محیط زیست  
 

شرکت ملی صنایع پتروشیمی با هدف افزایش توان و دانش فنی و خود کفایی صنعتی، ایجاد اشتغال مولد و رهایی از صنعت تک محصولی، با شعار "تلاش، آفرینش، بالندگی" مصمم به توسعه این صنعت استراتژیک در راستای دستیابی به توسعه پایدار و همه جانبه می­باشد. لذا در تصمیمات مدیریتی خود جایگاه مهمی برای حفظ محیط زیست لحاظ نموده است، چرا که توسعه بدون توجه به محیط زیست را توسعه ای تک بعدی و آن را ناپایدار و ناکامل می­داند. بدین منظور شکرت ملی صنایع پتروشیمی تنها در صورتی اقدام به احداث واحدهای جدید می نماید که طرخ از توجیه فنی ، اقتصادی و زیست محیطی برخوردار بوده و کلیه جنبه­های زیست محیطی بهداشتی و ایمنی در آن لحاظ شده باشد. ضمن اینکه  مجتمع­های تولیدی نیز جهت بهبود وضعیت و رسیدن به استانداردهای ملی وبین المللی، اقدام به اجرای پروژه­های بسیاری نموده اند و این روند  تا رسیدن به سطح کاملا مطلوب ادامه خواهد یافت. شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تعهد به استفاده بهینه از منابع و انرژی و احترام به حقوق شهروندان، هدف غایی خود را دور ریز صفر(Zero Discharge) به محیط زیست قرار داده و در این راستا تلاشهای فراوانی نموده است. ادامه ...

 
   ایمنی
 

 

 

 

 

 

 

   آموزش
 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي صنایع پتروشیمی می باشد
Copyright © 2013 National Petrochemical Company - All rights reserved