امام علی (ع) «کسی که تقوا را انتخاب کند سختی ها برایش شیرین می شود و فشار مشکلات و ناراحتی ها از او برطرف می گردد و مشکلات پیاپی و خسته کننده بر او آسان می شود و مجد و بزرگی از دست رفته چون قطرات باران بر او فرو می بارد، رحمت بازداشتة حق به او باز می گردد و نعمت های الهی پس از فرو نشستن برای او به جوشش می آیند و برکات تقلیل یافته برای او فزونی می گیرد »
منو اصلی
اخلاق کسب و کار/ کسب و کار اخلاق مدار : یک مقوله واحد و یا دو مقوله جداگانه؟ ......Business ETHICS/BUSINESS ethics: ONE FIELD OR TWO?
اخلاق کسب و کار/ کسب و کار اخلاق مدار : یک مقوله واحد و یا دو مقوله جداگانه؟ ......Business ETHICS/BUSINESS ethics: ONE FIELD OR TWO? تاریخ ثبت : 1393/02/13
طبقه بندي : مقالات انگليسی ,خلاصه مقالات انگلیسی ,
عنوان مقاله : اخلاق کسب و کار/ کسب و کار اخلاق مدار : یک مقوله واحد و یا دو مقوله جداگانه؟ ......Business ETHICS/BUSINESS ethics: ONE FIELD OR TWO?
خلاصه مقاله : تروینو، لیندا؛ ویور، گری. آر این مقاله به ترسیم رویکردهای هنجاری و تجربی به اخلاق در چهار مقوله 1) آموزش خانگی، 2) زبان، 3) مفروضات اساسی، 4) هدف نظریه و حوزه آن، 5) زمینه های تئوری و معیارهای ارزیابی، می پردازد. هدف از این مقاله، بالا بردن شناخت از سهم مشخص هر یک از این دیدگاه ها و تشویق به گفتگوی بیشتر درباره اثرات بالقوه یکپارچگی در این زمینه است. Trevino, Linda Klebe; Weaver, Gary R. This paper delineates the normative and empirical approaches to business ethics based upon five categories: 1) academic home; 2) language; 3) underlying assumptions; 4) theory purpose and scope; 5) theory grounds and evaluation criteria. The goal of the discussion is to increase understanding of the distinctive contributions of each approach and to encourage further dialogue about the potential for integration of the field.
فایل مقاله : <#f:322/>
تعداد نمایش : 1906 <<بازگشت

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به سایت ایران اخلاق می باشد