منو اصلی
همایش ها
 

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5313
 بازدید امروز : 66
 کل بازدید : 412287
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.4376
اهداف و ماموریتها
اخبار و اطلاعیه ها
المپیاد آتش نشانی صنعت پتروشیمی
لطفا برای دانلود فایل آئین نامه فنی و اجرائی پنجمین دوره "ارزیابی تمرینات عملیاتی- تخصصی آتش نشانان صنعت پتروشیمی" به ادامه خبر مراجعه کنید.
 ١١:٥٣ - 1397/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
ابلاغیه دریافت فضولات نفتی
لطفا برای دریافت فایل به ادامه خبر مراجعه فرمائید.
 ١١:٠٠ - 1397/07/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
استعلام اطلاعات کنوانسیون های استکهلم و روتردام
لطفا جهت دریافت فایل های مرتبط به ادامه خبر مراجعه فرمایید.
 ٠٩:١٥ - 1397/06/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
آرشیو
  بهداشت  
 

يكي از مهمترين اهداف صنايع بزرگ، توليد بيشتر و با کيفيت در سايه توجه به مسائل بهداشت، ايمني و محيط زيست، داشتن نيروي كاري سالم، محفوظ از بيماريها و حوادث شغلي و محيطي عاري از آلاينده‌ها مي‌باشد.

در شرکت ملی صنایع پتروشیمی توجه به بهداشت، ایمنی و محیط زیست جزو مسئولیتهای عمومی این شرکت بوده و با توجه به ماموریت سازمانی، توسعه برای زندگی بهتر را آرمان خود قرار داده و در این راستا درصدد است تا با ایجاد محیطی امن و عاری از آلودگی، تمامی حوادث و اثرات سوء بر افراد، محیط زیست و تاسیسات را حذف و با بهبود فرآیندها، تولید محصولات با کیفیت عالی را تضمین ­نماید.

ادامه... 

 
  محیط زیست  
 

شرکت ملی صنایع پتروشیمی با هدف افزایش توان و دانش فنی و خود کفایی صنعتی، ایجاد اشتغال مولد و رهایی از صنعت تک محصولی، با شعار "تلاش، آفرینش، بالندگی" مصمم به توسعه این صنعت استراتژیک در راستای دستیابی به توسعه پایدار و همه جانبه می­باشد. لذا در تصمیمات مدیریتی خود جایگاه مهمی برای حفظ محیط زیست لحاظ نموده است، چرا که توسعه بدون توجه به محیط زیست را توسعه ای تک بعدی و آن را ناپایدار و ناکامل می­داند. بدین منظور شکرت ملی صنایع پتروشیمی تنها در صورتی اقدام به احداث واحدهای جدید می نماید که طرخ از توجیه فنی ، اقتصادی و زیست محیطی برخوردار بوده و کلیه جنبه­های زیست محیطی بهداشتی و ایمنی در آن لحاظ شده باشد. ضمن اینکه  مجتمع­های تولیدی نیز جهت بهبود وضعیت و رسیدن به استانداردهای ملی وبین المللی، اقدام به اجرای پروژه­های بسیاری نموده اند و این روند  تا رسیدن به سطح کاملا مطلوب ادامه خواهد یافت. شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تعهد به استفاده بهینه از منابع و انرژی و احترام به حقوق شهروندان، هدف غایی خود را دور ریز صفر(Zero Discharge) به محیط زیست قرار داده و در این راستا تلاشهای فراوانی نموده است. ادامه ...

 
   ایمنی
 

 

 

 

 

 

 

   آموزش
 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

كليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت محفوظ و متعلق به شركت ملي صنایع پتروشیمی می باشد
Copyright © 2013 National Petrochemical Company - All rights reserved